TÜRKİYE'NİN SPOR TEKNOLOJİLERİ
MARKASI ALBEF

Albef Spor Teknolojileri, 2021 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Faaliyetlerine Özyeğin Üniversitesi içerisinde bulunan Girişim Fabrikası içerisinde devam etmektedir.

Faaliyetlerine öncelikle eskrim ekipmanları ile başlayan firmamız, çeşitli spor dallarında kolaylık sağlayabilecek teknolojik ve hayatı kolaylaştıran ürünler üretebilme misyonuyla çalışmalarına devam etmektedir. Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında 'ziyaretçi memnuniyeti en yüksek' konumuna ulaşarak, halkın takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

 

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

Bizi takip edin
© 2022 Albef- Tüm hakları saklıdır.